| UnderLife a întrebat:

Ce recomandati sa consum sa prind putina energie, adrenalina si nu energizante ca is prea slabute.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Ia putina ciocolata

| 7Mary7 a răspuns:

Fructe si legume (iti poti face o salata); am mai auzit ca si ciocolata iti da energie!

| GangstaGlock a răspuns:

Man incearca sa comanzi bomboane CRACK HEADS, http://www.crackheadscandy.com/ dar mai bine nu incerca sunt prea puternice cat vreo 7 redbull, sau cocaine(energy drink), http://www.drinkcocaine.com/ sper ca te-am putut ajuta!

| AMihai a răspuns:

EXTASY
Efectele dureaza 4-6 ore si apar dupa cam 20 de minute de la consum. Aceste efecte sunt:
Cresterea frecventei pulsului
Cresterea temperaturii
Cresterea tensiunii arteriale
Cresterea increderii
Sentimente de bine, de iubire si fericire
(le-am eliminat pe cele negative)