| theBestGood a întrebat:

Ce s-ar intampla daca cineva da 13-14 ani ar lua pastile de slabit sau pastilele de slabit Visislim?
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| geani987 a răspuns:

Ti-ar putea afecta sanatatea ta oricum acele pastile nu te slabeste.Ca sa slabasti manaca mai putin seara nu mai mananci, minim 2 litri de apa pe zi

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti ar afecta stomacul si ficatul si oricum nu ar da rezultate

| Alexia_Ale_2000 a răspuns:

Pastilele de sclabit nu sunt pentru copii de 13-14 ani, le-ar afecta corpul

| Nuttela1234 a răspuns:

Te-ai putea inbolnavi. Aceste pastile se iau cand faci 18 ani :*.