| doctorandus a întrebat:

Ce sa fac daca am acid clorhidric in stomac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lorena7712 a răspuns:

Ok. Realizezi ca fiecare dintre noi avem HCl in stomac, asa-i?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic,e ceva normal?

| sparkY5200 a răspuns:

Acidul clorhidric e clorul cu care speli sau spala parintii tai pe jos daca vor sa dezinfecteze, si pe sticla scrie clar a nu se inghiti, iti recomand sa te duci la un doctor

| doctorandus explică (pentru sparkY5200):

Ha, ha, ha, vezi raspunsul castigator, ca si tu ai acid clorhidric in stomac!