| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa am fundul mai bombat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Il umfli cu pompa

| Leea1234 a răspuns:

Sa faci sport ...sa alergi mult, sa mergi cu bicicleta!
sporturi care sa-ti "puna" muschii fesieri la treaba!
dupa parerea mea...alergatul zilnic 30 de minute face minuni, si nu numai "fundului", picioarelor etc!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Exercitii

| daniDeeDee a răspuns:

2 pernutze si rezolvi problema.

| Mariella a răspuns:

Cica exista dresuri cu push up

| gabitza_3022 a răspuns:

Operatie estetica

| Fury a răspuns:

Cauta pe google am auzit ca sunt niste exercitii pentru chestii din astea... da search "exercitii pentru tonifierea feselor" si ai sa gasestiwinking

| Sabwy a răspuns:

I-al la palmuit

| NoName0011 a răspuns:

Vreo 77 de kg in plus vei avea un fund. nu bombat, si f bombat :*. succeslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scoate-l la bataielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm! Iti spun in privat. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mananci doua bombe.