| alecoruso a întrebat:

Ce sa faci ca sa te imbeti mai greu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

1) Bei mai rar, nu torni toata sticla in tine in 10 minute.

| Magnific a răspuns:

Depinde si de organism, dar dupe cate am auzit este bine sa mananci bine inainte de a consuma alcool, si eu ma imbat greu, si nu-mi place ca dau multi bani pana ma imbat tongue glm

| EnglandGB a răspuns:

Pai, bei trece un pic mai mananci ceva,mai bei un pic, si tot asa, a daa pufuletii parca scad repede din alcoolemie

| RELIABLE a răspuns:

Bea putin ulei inainte sa bei deoarece uleiul formeaza o peclicula care impiedica vapori de alcol sa ajunga la creier.

| cat212 a răspuns:

Bei des si putin. o sa te obisnuiesti cu bautura! laughing in fiecare zi un paharel si nu mai ai nimic cand mergi la petreceri big grin

| 97vladu a răspuns:

Sa mananci mult inainte sa bei

| OanaMady a răspuns:

Depinde si de organism dar eu cred ca nu este foarte sanatos sa bei in exces.