| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa mananc dimineata la pranz si seara ca sa slabesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Fructe legume iaurt dietetic o napolitana SLY DIET un baton energizant etc totul fara paine

| Zoombe3 a răspuns:

laughing Nimic tongue
Depinde ce varsta ai, cate kilograme, si cat/ce mananci de obicei... si nu in ultimul rand ce stil de viata ai... doar un nutritionist poate sa-ti faca o dieta pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am fost aia care a spus intrebarea

| luiszagiorgi a răspuns:

BUNA! intra pe google si cauta : DIETA DANEZA SAU DIETA DE 13 ZILE... eu am incercat si si alte fete si iti garantez ca nu trebuie sa ti dieta 2 saptamana numai o saptamana.pentru ca eu am tinuto 2 saptamana si in a 2 saptamana n-am mai dat nimic jos. tu trebuie sa respecti saptamana aia exact cum ii scris acolo si iti garantez ca 100% dai cel putin 4 kg jos.fi ambitioasa si incearca ca merita iti garantez eu ca si eu stiu cumm sa fi gras si sa-ti nu mai fie buna nici o haina sau sa nu-ti poti cumpara ceva frumos care sa nu-ti fie bun.eu iti urez bafta!