| 1Chris1 a întrebat:

Ce sa mananc pentru a ma ingrasa vreo 5 kilograme? Va rog sa-mi spuneti ce mancare ingrasa, ce ar trebui sa mananc, de cate ori, etc... am bine zis un meniu zilnic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hash001 a răspuns:

Junk food; mc donalds.

3 răspunsuri:
| INeedHelpNow a răspuns:

Mananca muuuuult la micul dejun care trebuie sa fie intre orele 8-9 (pentru ca celulele fac nu stiu ce), ia gustari la 10-11, la 12 pranzul la 1-5cateva gustari (doar o gustare sau mai mult, nu 4 ore, trebuie decat daca iti e fomita) si la 6cina, aici nu trebuie neaparat sa mananci mult ca nu se pune(stiu pentru ca eu ma indop la cina si sunt slabaa). Mic de jun:oua, sendvisuri, ceva graas, fructe. Gustari:branzica, sendvisulete, sunculita. Pranz:ciorba, pui, ceva consistent. Cina:ceva usor cu un pahar dr lapte

| privata a răspuns:

Trebuie sa ai o masa regulata, sa nu sari peste micul dejun (e cel mai important ), iar la prinz sa nu-ti lipseasca ciorba.

| pitikotu a răspuns:

Cea mai buna solutie: carne, lapte si ouawinking rezultat garantat!