| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Ce scrie aici?

https://prnt.sc/qtmitw

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
17 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

... chiar atât de greu e sa citești?
[ORA 18°° BIROU INTERNĂRI (AMBULATORIU)]

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru Excalibur09):

Treaba ușoară oricine poate citi. laughing
Și sunt *cough* resident doctor licențiat profesor rector decan conferențiar lector asistent cercetător în arheologie mitica mistica din epoca de gheata feroasa neferoasa de bronz de aur de argint de diamant medievalo-medium-victorian interbelico-modernismic-post modernism grad MCVXII.

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru Excalibur09):

SI prezicătoare astronomica astrologica de rank înalt ca împărații.hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Nu eram sigura, asta e...seamănă mai mult cu un 8

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru Excalibur09):

Bravo,ai învățat lecția, stai jos, ai 5.

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru Excalibur09):

La ce scris are 3 putea fi și un D, B, cheia sol sau orice dorea inimioara ăluia de o scris.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coronavirus scrie