| cQsmYn1 a întrebat:

Ce se antampla cind vad in ceata cu un ochi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| puf1992 a răspuns:

Hei. Poate ai o conjunctivita :* usoara[stai linistit se trateaza :* cu crema.si scapi ]. dar cred ca mai bine te duci la un medic happy. nu te-am bagat prea mult in sperieti cred sad. Sanatate multa:*

6 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Trebuie sa te duci la doctor happy.

| saidkique a răspuns:

Ai stat prea mult la PC... mai iesi si tu pe-afara si bucura-te de natura xD

| djrobby a răspuns:

Trebuie sa consulti un oftalmolog ce pare ca o sa ai nevoie de ochelari! sau depinde, ce alte simptome mai ai?

| AIKOcaNoNYu a răspuns:

Salut Cosmin!
Cred ca ar fi cazul sa mergi la doctor!
Poate ai nevoie de ochelaisad
Bye:*

| skydriver a răspuns:

Este semn ca trebuie inlocuitlaughing!
Inainte sa-l inlocuiesti, mergi la un control oftalmologic pentru ca s-ar putea sa scapi mai ieftinwinking! Multa sanatate!

| mariapisi11 a răspuns:

Fa un control la doctor, s-ar putea sa ai nevoie de ochelari(eu am purtat). Multa sanatate si noroc in viata!happy