| Octavian_Dinca_1966 a întrebat:

Ce se intampla cu cei care jignesc pe TPU, alte persoane. Exemplu > Violleta 2022. Am gresit redactarea unui text, spunand, ca nu sunt mama Omida sa stiu cand ies din spital si respectiva persoana s-a grabit sa arunce piatra ( crezand ca de fapt am facut-o pe ea mama Omida ), m-a jignit,spunand ca sunt nesimtit si am parinti care nu ma educa!, De fapt eu nu am jignit cu nimic. Eu m-am comparat cu Mama Omida,eu persoana mea!. Scuze, nu am avut nici o intentie de a jigni pe cineva, avand in vedere situatia mea! Seara buna tuturor! De fapt, NU STIU DACA ma crede, eu nu injur, nu vorbesc urat, sunt chiar un copil care invata bine, am intrat la liceu cu medie 8.75 mate- info la un liceu din BUCURESTI!

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Li se sterg raspunsurile si la inceput, sunt atentionati. Daca repeta des sunt blocati.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apropo! Violleta 2022 si-a schimbat numele. Se numea Jassmina. Obiceiurile cu raspunsuri aiurea i-au ramas.

| Andrei0003 a răspuns (pentru Salontanul):

După spusele ei e antreprenoare în,, oCcIdEnT", are 4 calificări și e și tehnician în IT. Cine te crezi tu să o iei la mișto? (glumesc)

| Salontanul a răspuns (pentru Andrei0003):

laughing Exact asa spunea si Jassmina ca este prin Canada sau Australia, nu mai tin minte. De pe ambele conturi m-a blocat desi doar am corectat-o fara a o jigni. Asta-i viata!

| Andrei0003 a răspuns (pentru Salontanul):

Și pe mine m-a blocat ca i-am explicat că greșește ceva și să nu mai răspundă aiurea și mi-a aruncat aia cu,, lucrez în domeniu".

| Salontanul a răspuns (pentru Andrei0003):

Da! Este specialist in toate. Stiam. Ti-am vazut discutia cu ea si m-am amuzat.

| Brizbriz a răspuns:

Lul, bun venit in societate
aici e plin de oameni, de ABSOLUT diverse mentalitati
deci, in aceasta viata, TREBUIE sa inveti sa faci fata la unii care calca in strachini, uneori neintentionat, dar... ASTA E VIATA, tu trebuie sa te adaptezi, nu viceversa

neintentionat si eu m-am infipt cu dintii in unii care au pus o intrebare complet aiurea, dar care aveau nevoie reala de ajutor, iar apoi, au explicat care e treaba, si i-am ajutat, dar initial, pareau ca vor cu totul si cu totul altceva, absolut aberant si nu au stiut sa se exprime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In spatele răutățikor ei și a ignoranței,aroganței sunt sigur că se confruntă cu probleme serioase ce o macină,are multe pe suflet,duce lupte grele, nici o persoană nu e rea din calea afara fara un motiv bine întemeiat, sunt sigur că nu a fost înțeleasă, și are multe frustrări, degeaba se laudă că e măritată și are copii că răspunsurile ei sunt în opoziție cu starea ei lautrica.