| Yxha12 a întrebat:

Ce se intampla daca ai temperatura 35.7°? Ma cam doare capul si mai devereme imi venea sa vomit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sonia822 a răspuns:

E o temperatura normal, de la 38 in sus e semn ca e ceva in organism si corpul mareste temperatura pentru a se lupta cu virusul. Febra e buna. Dar n-ai febra

| Yxha12 explică (pentru Sonia822):

Nu ma refeream ca am febra, dar mersi ca stiam ca temperatura normala a corpului este de 36 ma speriasem.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil ai mancat ceva stricat.

| darrio2007 a răspuns:

E clar ca aparatul nu iti indica corect temperatura.

| sierra1 a răspuns:

Cinstit: te indrepți spre hipotermie. Cu ce te-ai măsurat, cu telefonul?