| DavidAndreiM a întrebat:

Ce se intampla daca am baut acum vreo 4 ore un red bull, iar acum am baut un deget de vin. Stiu ca, combinatia de alcool si energizant nu e deloc sanatoasa, dar vreau sa stiu daca se poate intampla ceva?

Cel mai bun raspuns primeste funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu cred ca se intampla absolut nimic fiindca cantitatea de alcool ingerata e foarte mica.Stai fara griji!

| ibaal a răspuns:

Nu se intampla nimic. Daca ai fi consumat vreo cantitate industriala, poate...atunci ai fi vomat si te durea capul.
Alte probleme mai grave ar putea aparea pe termen lung in cazul consumului regulat!
Dar, asa...nu ai nimic!