| Serban_Crina_1969 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă am înghițit un sâmbure de corcodușa și mi-a rămas vârful înfipt în gat? Cel puțin asa simt... sad e o senzație foarte dureroasa...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poate osul ti-a lezat putin gatul si ai ramas cu senzatia aceea
Daca nu iti trece bea apa sa inghite ceva solid gen paine... Daca nici asa nu iti trece singura solutie ar mai fi sa iti provoci voma.