| Maxx23 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă bei zilnic claritine? 1 comprimat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Pe termen scurt, nimic. Pe termen lung poate sa iti afecteze organismul

| WhiteLife a răspuns:

Vei pierde niste bani buni și probabil vei dezvolta o sensibilitate.

| Iote a răspuns:

Supradoza si probleme grave!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ai mai mare sansa la infectii

| mihaela000ela a răspuns:

Claritine este indicat pentru tratamentul simptomatic al rinitei alergice şi al urticariei cronice idiopatice..intreaba medicul!

| Zuzu1991 a răspuns (pentru mihaela000ela):

Claritine e un antialergic, GENERAL
tu limitezi asta numai la doua boli, pentru ca doar de asta ai auzit, moment in care produci confuzie... DEGEABA!
citeste prospectul:
https://www.catena.ro/prospecte/prospect-claritine-10mg-x-10-compr
eu am luat pentru ca mi-au aparut pete pe fata ca reactie alergica