| TrollingFace a întrebat:

Ce se intampla daca e masturbezi prea mult?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Nimic.

| danielcretu1980 a răspuns:

Acu' ca sa fim si eficieti:
Prea mult e relativ. Unii pot sa faca si de 4 ori pe zi si sa li se para putin.
Nu e nicio tragedie. Masturbarea e naturala: 90% din barbati si 60% din femei o fac. ceilalti nu recunosc.
chiar si unele animale o fac.
deci: nimic rau in asta.

avand in vedere ca e un act unilateral la care activul este si receptor al actiunii, doar daca ai doar 1/2 de creier poti actiona mai mult decat suporti, adica sa-ti faci rau.

In concluzie: nimic.

E bine sa incerci si cu o fata. e infinit mai placut.

| zdrangoi a răspuns:

Ti se mareste "laba"!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Devii dependent

| FesCuDungi a răspuns:

Devi dependent, apoi cand vei fi cu o fata in pat, nu ti se va scula daca nu vei pune mana, tu sau ea!

| Dumnezău a răspuns:

Ti se rupe in doua si o sa atarne.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Iti creste par in palma.

| coliflor a răspuns:

Deci sa nu exageram, mai rarut ca-i mai dragut, nu¿ce zici de un iubit/a¿succes

| yana_9783 a răspuns:

Iti cade mana

| IntrebariFuckingCiudate a răspuns:

Cu ce fata sa incerce asta ma? Ca la ce intrebari pune, nu cred ca are parte de experiente cu fetelaughing

| ღBrunette a răspuns:

Ce-i prea mult strica, stii vorba aia...
P.S. Sustin ce a zis Daniel. Incearca cu o fata si vezi ce iese. Bafta!

| 7alexandru7 a răspuns:

O sa-ti ramana imprimata impresia penisului in palma!

| clg a răspuns:

Cica ti se mai mareste si devii mai viril