| maraciucaeviata420 a întrebat:

Ce se intampla daca iau o pastila de zinnat 250mg, o pastila de eurespal 80mg si o pastila de brufen 400mg, combinate cu o doza de bere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Nu cred ca vei muri, in cel mai rau caz vei ramane cu ceva probleme, deci te vei chinui si mai tare. Toți avem probleme, capu' sus si ia-te cu ele la trântă asta-i farmecul vieții. Doar sugacii se omoară.

| Codrinela a răspuns:

Pastile cu alcool?
Nu e bine deloc
Cu apă se iau pastilele sau suc
Niciodata nu se iau pastilele cu alcool

| EduardABiro a răspuns:

Pai, pastilele nu cred ca isi mai fac efectu', e posibil sa te doara burta, du-te la un medic pentru mai multe Informatii.