| lupulSingle a întrebat:

Ce se intampla daca iei doza dubla de asenta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alfred0703 a răspuns:

Daca te referi la asentra, nu ar trebui sa iei nici o data mai mult decat ti-a prescris medicul. De obicei acesta pastila se ia o data pe zi. Ar trebui sa ceri si ajutorul unui psiholog. Dupa intrebarile tale, ma gandesc ca ai putea avea depresie, dar nu cred ca e cazul. Mai bine fa o vizita la psiholog. Nu iti fie teama de el, doar sa te ajute poate. Numai bine.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doza dublă de asistentă?

| IIIshaneIII a răspuns:

Isi face efectul de 2x mai repede

| lupulSingle explică (pentru IIIshaneIII):

Ma refer fara recomandarea medicului