| qwerasoa18 a întrebat:

Ce se intampla daca iti injectezi acid hialuronic in bust?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ti se umfla, la fel cum se intampla la buzele lui Dragusanca.

| Laura927 a răspuns:

Ramai fara bani ahahha
e foarte scump acidul hialuronic si nici nu cred ca s-ar injecta in bust deoarece efectul dispare in 6 luni de ce ar vrea cineva sa isi injecteze acolo asa ceva, e mai bine folosit pentru zone mai mici cred eu.

| Victoria18 a răspuns:

Se umfla bustul.