| Swetlly122 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă mănânci prea mult piper?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu mănânc mult piper și nu am nimic. Dar dacă exagerezi și cu altele, poți face gastrită.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Tușești =D. Pot rămâne și fără respirație.

| alex15ccc a răspuns:

Piperul este samanta unei plante. ce crezi ca poti patii? piperul chiar are efect bune pentru organism

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru alex15ccc):

Cred ca sa referi dacă ia o cantitate mare dintr-o data. Adică să înghită.

Răspuns utilizator avertizat
| Pensi1 a răspuns:

Vrei să faci hemoroid?