| daniela36783 a întrebat:

Ce se intampla daca vorbesti prea mult la telefon? fundita la primul raspuns si vot la toate celelalte mersi va pup

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Șosețică a răspuns:

Pai 1 iti pierzi creditul iar 2 daca chiar vorbesti mult si esti toata ziua cu telefonul in mana, de fapt pe langa coorp poti sa faci cancer

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Iti vine rau cand vezi factura de la telefon!

| cristi202 a răspuns:

1) Pierzi credit. Sau minute incluse.
2) Pierzi timp. Puteai sa faci orice altceva. Daca vorbesti citeva ore odata, pai mai bine inchide telefonul si du-te sa vorbesti cu persoana fata in fata. E mai bine asa.
3) Trece viata pe linga tine. Ramii cu vorbitul la telefon. Adica bla-bla. Asta devine viata ta.happy

| Daria a răspuns:

Radiatiile.thinking

| BlackRose08 a răspuns:

Ai o factura marerolling on the floor.
Din punct de vedere medical nu cred ca nimic. Si eu vorbesc cu orele la telefon si pana acum cea mai grava problema a mea a fost apendicita care nu are nici o legatura cu telefonullaughing. Deci nu iti fa griji` :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramai fara credit sau minute si factura o sa te sperie la cat va trebuii sa platesti.

| victoritza25 a răspuns:

Ce se intimpla...iti vine contul putin mai mare...

| Scorpy0n_5361 a răspuns:

Pierzi minute si te sperie factura de telefon