| Nistor_Irina_1974 a întrebat:

Ce se mănâncă dimineața?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mananc in fiecare zi altceva:
De exemplu:
luni - 2 oua
marti - conserva de peste
miercuri - branza, salata, pastarnac (salata)
joi - lapte cu cereale
vineri - fructe
sambata - pateu sau ce mai gasesc de mancat
duminica - nu mananc de dimineata

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cereale cu lapte.

| Violleta2022 a răspuns:

Dimineata se manaca micul dejun, cu ce are mamica pregatit pentru tine!

| lpavel a răspuns:

Ceaiuri, lactate etc carne in nici un caz doar daca nu e peste atunci se face o exceptie.

| Felissa13Eden a răspuns:

Cereale cu lapte
Sau, preferatele mele, sendvișurile cu ciocolata big grin

| Cristii2001 a răspuns:

Mâncare...

| AdiZone a răspuns:

Poți sa bei o cana de ceai.
Și sa mânaci o felie de pâine cu margarina și gem.
Sau un fruct ceva
Funda?!

| pooly23 a răspuns:

Micul dejun.

| ursuletul46 a răspuns:

Eu de obicei mananc fructe,iaurt de fructe,omleta cu cascaval,lapte cu cereale, lapte cu sandvisuri, ceai cu sandvisuri, salata verde cu ton si porumb, uneori briose sau prajituri.