| GokuUltraInstinct a întrebat:

Ce se poate întâmpla dacă am băut 6 energie și 4 cafele simple fara lapte sau zahăr?
Mă simt foarte energic și nervos...și nu stiu ce să fac nu pot sa dorm sa stau in pat nu pot să mă joc pe calculator nu pot sa stau locului, ce să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stii ca poti sa faci atac de inima si sa mori de la atatea energizante?
Ma si mir ca nu ai ajuns la spital...

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Mai baga vo 2 Red Bull si ti se stinge lumina.

| GokuUltraInstinct explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Da cred că o să mai bag un energizant și o cafea să văd ce se întâmplat

| xZeRo a răspuns:

Iesi la o plimbare prin natură, aleargă, execută exerciții de forță, ajută pe cineva. Pe scurt: consumă acea energie!