| Mogiojojo a întrebat:

Ce se poate intampla daca imi pun apa oxigenata in ochi? E mare lucru?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca-ti pui si apa oxigenata in ochi (dupa apa cu zahar), te vor interna la psihiatrie - sectia inchisa, pentru o perioada considerabila. laughing

| darrio2007 a răspuns:

Din intrebarea ta cu gleznele, ma gandeam ca tii la corpul tau. Mai devreme voiai sa-ti pui apa cu zahar iar acum vrei apa oxigenata. Cred ca ai nevoie de un psihiatru.

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu ții la sănătatea ta poți încerca.

| minrest a răspuns:

De ce ai vrea asa ceva, ce speri sa obtii din asta?

| Mclaren12 a răspuns:

Toarna-ti si apa de la robinet si vezi ce se intampla laughing

| Demidol a răspuns:

Apa oxigenata? Vrei sa-ti arzi ochii?

| alex15ccc a răspuns:

Apa oxigenata din comert este intr-o concentratie destul de mica (3-5%), doar irita ochiul, nu este "mare lucru"

| theforceofgood a răspuns:

Nu încerca, nu merită să-ți strici vederea pentru o banală curiozitate. Vei rămâne cu probleme de vedere toată viața, sau chiar vei rămâne orb de tot.
Nu cred că merită să-ți sacrifici viața ta normală pentru o banală curiozitate, o idee idioată. Ca și cum ai 2 secunde de curiozitate pentruo viață de cosmar. Nu merită deloc.
Trăieste-ți viața normal în continuare, las-ă prostiile.

| Pavlov_Manu_1990 a răspuns:

Orice dar nu apă?