| 8623 a întrebat:

Ce se poate intampla daca sunt tot timpul foarte excitat si apare lichidul preejaculator? Deci..am erectii foarte des

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

La 13 ani tu ai deja erectii? mergi la medicul de familie happy

| FaraNumePls a răspuns:

Esti excitat mr rolling on the floor se mai intampla. Asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce naiba imi imaginez pe cineva cum spala nisipul de pe plaja cu unealta surprise

| mihaicelsfant a răspuns:

Esti micut. nu il poti controla incalaughing

| MadalinG99 a răspuns:

Se intampla si la case mai mari, du-te la medic zi ca esti prea viril happy

| Rotazi a răspuns:

Te uzi in pantaloni!
Dar nu e normal ce ai tu. Ia mergi fuguta la un medic venerolog.

| TheodorDarius a răspuns:

Nu ti se intampla nimic rau......doar o sa te enerveze erectia