| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poate lua sa nu mai ai pofta de mancare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| miriam a răspuns:

Dimineata mananca o tableta de ciocolata taie pofta de mancare sau atunci cand simti foame in cursul zilei manaca un fruct cel mai indicat ar fi marul sau un iaurt natural

2 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Cand te razbeste foamea bea cate o cana cu apa si incearca sa dormi.

| dalea a răspuns:

Este vorba de un medicament foarte ieftin dar problema este ca nu se gaseste deloc prin farmacie:"vointa".