| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Ce snack-uri vegane va plac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pe lânge fructe, semințe de tot felul : nuci, floarea soarelui, dovleac, migdale, arahide, alune etc

| RAY a răspuns:

Nu stiu cat de sanatoase sunt, dar fructele, legumele nu sunt mai bune oare?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Morcovii

| SilentRain a răspuns:

Chips - uri naturale din cartofi dulci cu usturoi

| Yurisa a răspuns:

Rondele de orez, pufuleti

| unvecin a răspuns:

Am renunțat la a mânca între mese de câteva luni. Dar cu prima ocazie o să mănânc (la masă): porumb fiert! big grin

| unvecin a răspuns (pentru unvecin):

Îmi plac și fulgii de porumb și popcorn-ul. Și fructele uscate din musli. laughing Și pufuleții. Și semințe de dovleac, arahide, migdale.

| Yurisa a răspuns (pentru unvecin):

Ah da, si eu mananc din alea. Sunt super bune

O să dau voturi când scap de statutul de junior.