| riki10004 a întrebat:

Ce stiti despre dieta ketogenica?
E cineva care a incercat-o happy?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
M-am informat acum putin despre ea si eu zic sa te orientezi spre altceva. Motivul este foarte simplu: aceasta dieta incurajeaza o combinare proasta de alimente gen proteine cu fructe. Ideea e ca nu este deloc bine sa faci combinatii de genul. Si de asemne anul imi place ca iti exclude total carbohidratii, dupa terminarea dietei, imediat cum vei manca o felie de paine aceast se va depune imediat si vei incepe sa iei in greutate.
Eu iti recomand Rina's 90, dieta este foarte ok si incurajeaza combinatiile corecte de alimente.
Succes!

| riki10004 explică (pentru KellyGreen):

Ai incercat-o?

| KellyGreen a răspuns (pentru riki10004):

Da, dieta Rina o tin in continuare si este foarte buna, in 4 zile pierzi aproximativ jumatate de kg.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dai corpului tau tot ce e natural si bun lasa dietele astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa dietele!
Daca vrei sa scapi de kilograme,tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Te pup!

| Vi003 a răspuns:

Am citit despre ea, l-am vazut la tv pe doctorul care o promoveaza, dar nu m-a convins. Alegerea mea e sa mananc cat de cat sanatos, mai putintele dulciuri, pateuri, felii de paine alba si cred ca in timp, rezultatele se vor vedea. Sanatate!