| AvalohAlyn a întrebat:

Ce supliment alimentar chiar te ajuta pentru creier?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Invatatul si repetatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iau bilobil si e 0 ca efect. mai degraba nucile consumate zilnic ajuta si ciocolata amaruie.

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Mai iei antidepresiv?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da mai iau seroxat m-a ajutat putin in cazul anxietatii, adica reuseec sa ies afara din casa dar nu m-a ajutat deloc in cazul depresiei, adica am ganduri negre in fiecare zi si trebuie sa lupt mereu cu aceste ganduri necurate, din cauza depresiei mi am pierdut 10 ani din viata am vazut ca tie iti e teama de moarte eu sincer mam si rugat sa imi ia viata dumnezeu sa ma scape de suferinta. da nu mor caii cand vor cainii. Sper sa mor in somn sau sa fac un infarct sa scap de depresia asta cumplita crying