| alin9923 a întrebat:

Cea mai buna dieta de slabit pentru pretentiosi,care functioneaza!
Sa fie pe zile, sa aleg eu ce sa mananc luni,marti, etc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la un nutritionist, el iti va recomanda niste analize si dupa iti va da o dieta pe zile exact cum vrei tu.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru pretentiosi? nu exista diasa ceva, a slabi este o provocare si o lupta, si daca slabesti iar te vei ingrasa

| Rorry a răspuns:

Mananci ce vrei tu, dar la ore fixe, in fiecare zi. gen 8, 13, 19. incearca sa nu amesteci carnea cu branza sau cu ou, sa ai la fiecare masa cel putin o leguma si sa faci miscare.