| florin17 a întrebat:

Ceau am o intrebare de ce imi apar bube mici rosii ca si cum as avea pojar si ma mananca sa fie alergie? si pe fata imi apar

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| costel121 a răspuns:

Asa mi-au aparut si mie cand am avut rujeola... la scarlatina asa apar dar sunt ca intepaturile de ac

| florin17 explică:

Ele imi apar pe maini si pe fata

| CrisssTinnA a răspuns (pentru florin17):

Ai varicela sau esti alergic la ceva.

| Alex12full a răspuns:

Am avut si eu se numeste varsat de vant cred trebuie sa stai in casa la caldura 10 zile. ungete cu ceva pe bubite co sa te doara dar o sa te si manance(ma refer la varsatul de vant

| CrisssTinnA a răspuns:

Cred ca ai varicela sau esti alergic la cv.