| MaxX_7703 a întrebat:

Cei ce ati folosit Zineryth (pentru cosuri) puteti sa imi spuneti ce face mai exact? Usuca cosurile?
Sper exemplu pe mine ma gadila fata, in zona unde ma dau laughing Asa a fost si la voi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| MaxX_7703 explică:

@ana u ai o problema si cu limba romana big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le usuca si chiar micsoreaza porii...eu am scapat de multe puncte negre cu el

| ch0c0latemix a răspuns:

Da... e super bun, prima data cand l`am folosit mi-a curatat toata fata... dupa un timp au inceput sa`mi apara din nou, am apelat iar la zynerit dar a doua oara nu si-a mai facut efectul.

| Imonettex a răspuns:

Deci... le usuca iar in 2-3 zile dispar definitiv. E super bun!

| ana_2400 a răspuns:

Ieu am folosit asa ceva caci am probleme cu cosurile dar sincer nu prea vad o scinbare imi trec pe moment si iar imi apar sti ceva mai bun pentru cosuri