| anonim_4396 a întrebat:

Cel mai bun mod de slăbire,care nu impune fregmentarea salei de sport, a 25 de kg într-un timp scurt.
Mulțumesc anticipat.
Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

25 de kg intr-un timp scurt. poti sa iti tai o mana. nu poti sa repari in 2 luni ce ai stricat intr-o viata.

daca vrei sa slabesti nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic care contine zahar/faina cartofi sau orez.

| owneriest a răspuns:

Singura solutie e sa tai grasimea cu cutitul, dar pe linga asta nu minca nimic piine si fainoase caci au gluteine si vei slabi repede

| Corinne23 a răspuns (pentru owneriest):

Soluția de a tăta grăsimea e scîrboasă și dureroasă(îmi vo face mai mult rău), deci nu folosește la nimic. Înșă voi ține cont de celălalt sfat.