| Girly97 a întrebat:

Cele doua degete mari de la picioare sunt amortite de o saptamana si nu prea simt nicio ameliorare, desi in timpul liber dupa serviciu stau in pat si folosesc zilnic crema de galbenele. Saptamana asta am folosit cizme la serviciu si nu m-au mai durut atat de rau talpile ca in primele zile chiar daca stau in picioare 8 ore. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ți-ai cam răspuns singur. Încălțămintea e de vină.

| anonimg a răspuns:

Nu este ușor, dar trebuie să îți schimbi serviciul. Oamenii au nevoie de pauza cel puțin o dată la fiecare oră. Și din pricina exploatării angajaților vine mânia lui Dumnezeu pe pământ.
Sănătatea ta este mai importantă decât banii.
Folosește încălțămintea cea mai adecvată, care nu îți face rău picioarelor.

| Donsavas a răspuns:

Fa mai multa miscare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpărați o încălțăminte cu tălpa de spuma mai confortabila crema de galbenele nu face mari miracole