| anonim_4396 a întrebat:

Ceva păreri despre testul de sarcină "Help Test"? Am făcut acum câteva luni acest test și a ieșit pozitiv, dar celelalte mărci gen Barza, Minut au fost negative. Mentionez că am facut mai multe teste Help si au iesit toate pozitive, ba chiar am pus o prietena sa faca si ea unul si i-a iesit negativ, nefiind însărcinată. Asta s-a întâmplat pe la începutul lui octombrie, am fost si la medic care mi-a zis ca probabil am pierdut sarcina timpuriu, am facut test de sânge și a ieșit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anamaria420 a răspuns:

A iesit mai mic decât 0.5, deci nu mai eram gravidă cand am facut testul de sânge.
A mai pățit cineva sa nu iasa toate mărcile de teste potrivite, cand erati gravide?