| mya_4475 a întrebat:

Ceva pentru ingrasat stie cineva?
nu eu vreau sa ma ingras ci sotu...
a luat vreo 2 luni ceva pastile bune, pe care i lea recomandat chiar un medic
dar sa ingrasat doar 2 kg, si a slabit iar
oare sa nu se ingrase pentru ca lucreaza, stresul chiar si din cauza sexului

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| p0wer a răspuns:

Sexul nu are nici o treaba cu slabitul sau cu ingrasatul, si eu eram foarte slab m-am apucat de sala, am luat ceva suplimente si in momentul de fata stau destul de bine cu fizicul, daca vrea sa se ingrase sa mareasca numarul de mese (4-5 pe zi ) mancarea sa contina multi carbohidrati, sa aiba cel putin 8 ore dormite pe noapte. Eu i-as recomanda sa se apuce de sala si sa ia ceva suplimente sunt sigur ca i-ar fi de ajutor, acum na depinde de el big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facem schimb de constitutie fizica? va rooog.eu am 20 peste normal si vreau la loc, cum am fost.subtirel ca floarea, nu stiam cei supararea. facem?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mergi tot la medicul care ia prescris acele pastile pentru a continua cu ele sau trebuie schimbate.
Consumul este în jur de 200-300 calorii pentru activitățile sexuale.
Stresul este un factor determinant în apariția de boli, albirea firului de păr (depigmentarea firului de păr), slăbire sau îngrășare.
Pa, pa.