| Adriaw48 a întrebat:

Ceva sfaturi pentru a rămâne o femeie gravidă mai repede?
Incercam de câteva luni.
Am fost la medic și am facut spermograma și a fost ok.
Dar tot nu se întâmplă

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KR0NSTADT a răspuns:

Nu există "cât mai repede".
Există doar "acum este momentul". Iar asta nu o decideți voi. Asta ține de o sumă de variabile și constante.
Fiți răbdători, fiindcă nimic nu este la voia întâmplării. happy

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da' fata cum sta cu fertilitatea?

| Adriaw48 explică (pentru Catrice):

Sta bine...a avut o trompa înfundată dar a rezolvat la medic

| Werrich a răspuns:

Fertilizare in-vitro

| Adrian5575 a răspuns:

Te rogi.

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Roagă-te lui Dumnezeu