| balonuwills a întrebat:

Ciao as avea o intrebare...mi-a aparut de cateva luni pe capul penisului niste bubite rosii care nu ma mananca, nu ma ustura si dupa contact sexual sau masturbare mi se imflameaza si capul penisului si pielea penisului cam ce ar putea fi? multumesc frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Sara1000 a răspuns:

Buna! Pai am si eu o intrebare: De ce te mabsturbezi? Dragul meu, daca simti nevoia de mabsturbare, sufera! La contact sexual mai inteleg, dar nu te obliga nimeni sa te mabsturbezi. Asta a fost initiativa mea.
Raspunsul la intrebare ta: Incearca in perioada asta sa te abti la contact sexual si mai ales mabsturbare! Tu nu te gandesti ca daca te mabsturbezi va fi mai rau? Succes! Si nu uita, nu te mai mabsturba! TE ROG DA-MI FUNDA NU AM PRIMIT NICIUNA!