| profesorul123456789 a întrebat:

Cine a avut la 14 ani 1.67 cm si acum are 1.83 - 1.85 inaltime (sunt complexat de acest subiect)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Bai, baiete! Nu tot ce e lung e si bun! Dar, in alta ordine de idei, gandeste-te ca pana pe la vreo 20 de ani o sa tot cresti in inaltime. Asa ca poti atinge inaltimea dorita. Fa si un pic de sport ca nu o sa-ti strice. Dar nu uita : nu tot ce e lung e si bun laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chill, esti ok. o sa ai un 1, 8 lejer pan' la 20 de ani.
dau o bere daca nu'i asa.

| vasileandrei a răspuns:

Din punctul meu de vedere, nu ar trebui sa fi complexat! Ar trebui sa fi chiar mandru in aceasta lume plina de oameni scunzi.care ajung la varsta de 22 de ani cand deja nu se mai dezvolta, sa aiba un metru jumate.Thumbs up, ai o inaltime de invidiat!