| spaimaspaima a întrebat:

Cine a avut sindrom algic dorsal + nevralgie intercostală. in cat timp i-a trecut? La mine e a 3 lună si ma simt bine. dar tot mai simt niște junghiuri si apasări pe piept si spate cateodata. Seara ma doare cand ma pun in pat si ma relaxez vreo 5 minute dupa nu mai am aproape nimic! Multumesc anticipat. fundă! Cat poate dura acest traumatism?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Eterra a răspuns:

Te-ai gandit sa te sfatuiesti cu un medic?