| ancutza_4814 a întrebat:

Cine a folosit Verolit Forte pentru negi? Daca a folosit cineva sa-mi spuna daca si-a facut efectul, si daca lasa cicatrice.Va rog. Dau funda:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Verolit Forte nu este foarte bun.Eu am tot pus, la inceput mi s-a inflamat si ma durea cand mi-l miscam si s-a format un fel de crusta pe care am luat-o si nu mai aveam nimic. Dupa un timp a inceput sa creasca la loc.Foloseste in continuare rostopasca ca nu-si face efectul imediat, poate sa dureze chiar si cateva luni dar nu lasa urme si nu doare.

| aLiaLi a răspuns:

Cel mai bine e sa folosesti rostopasca tongue

| ancutza_4814 explică (pentru aLiaLi):

Am folosit rostopasca si nu are niciun efect

| aLiaLi a răspuns:

Atunci incearca sa consulti un medic, sunt sigur ca el ar avea cele mai bune solutii pentru tinebig grin

| tiberiupi a răspuns:

Cauterizare. cel mai simplu si sigurhappy nu te doare happy

| ancutza_4814 explică (pentru tiberiupi):

Am zis sa incerc sa mi.l cauterizez, insa vreau sa vad daca merge si cu altceva.Si doare, stiu ca doarelaughing