| ancutza_4814 a întrebat:

Cine a incercat verolit pentru negi? Daca a incercat cineva sa-mi spuna daca si. a facut efectul. Dau funda:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Chiar ajuta, dar trebuie sa il folosesti mult timp. Rabdare.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| ancutza_4814 explică (pentru ICanSeeAll):

Dar ramane cicatrice? Eu una nu stiu ce sa fac, pana acum am incercat rostopasca si niste plasturi pentru negi...nu stiu care din ele a facut ca negul meu sa se rupa si sa creasca la loc.Am zis mai intai sa ma duc sa.l cauterizeze, insa azi la scoala mi.a zis o fata sa incerc cu verolit.Si nu stiu ce sa fac. Vreau sa mi.l iau dar daca nu are efect?