| iuliana_5564 a întrebat:

Cine e din Bistrita si stie daca e vreun nutritionist prin oras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna nu pot sa i-ti dau un raspuns afirmativ in legatura cu nutrtionistul din orasul Bistrita dar pot sa te ajut cu sfaturi bune in domeniul nutritiei trimite-mi pe e-mail tiriboxi@gmail.com ce problema ai pentru a te ajuta

| Adyrolly a răspuns:

Nu stiu daca te mai intereseaza dar este un nutritionist pe b-dul Republicii, dinjos de generala Andrei Muresanu

| irinadr a răspuns:

Buna, eu am auzit recent de Madalina Indrie, este din Cluj si vine tot la 2-3 saptamani si la Bistrita

| Tintisan_Ioana_1989 a răspuns:

Salut. Eu sunt din Bistrita si sunt specialist in nutritie si dietetica, adica dietetician - nutritionist. Cabinetul meu este in incinta Casa Ema. Datele mele de contact le gasesti atat pe pag de fb Ioana Tintisan, cat si pe Dietoterapie sau http://dietoterapie.ucoz.ro/. O zi buna!