| simonik080 a întrebat:

Cine imi poate spune un arzator puternic de grasimi? UNIVERSAL Animal Cuts, LIPO 6 BLACK - NUTREX sau Hydroxycut Hardcore X - MuscleTech, acestea le recomandati? ati folosit? ce rezultate ati avut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NobodyKnows a răspuns:

Http://www.steroizi.ro/steroizi/clenbuterol.php
Arzator mai bun nu o sa gasesti nicaieri in lume

| Cosmin86 a răspuns (pentru NobodyKnows):

Esti retardat daca recomanzi steroizi.

10 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cel mai bun „ arzător de grăsimi", este mișcarea, deci : sportul și gimnastica.

| Shammal a răspuns:

Zici ca sunt nume din star trec laughing; ca sa-ti tonifici corpul, e nevoie sa-l misti, sa-l misti Tu, gaseste-ti o metoda de al misca ce-ti place; saritul cu coarda, abdomene, alergat, sex, bicicleta, innot, etc - poti sa le si combini

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Renunta la snaks-uri,sucuri carbogazoase, produse fast-food, paine alba, prea multe paste, sosuri cu faina.Consuma mere,suc de morcov,de varza,citrice,legume.Fa miscare,aerobic,gimnastica, ori pur si simplu plimbari in aer liber. Orice produs de slabit ai folosi, mai tarziu organismul il va,, invinge,, si va recupera la loc kilogramele pierdute.Bafta!

| marlanuu a răspuns:

Cel mai bun arzator....aragazul laughing)

| Alinaka a răspuns:

O dieta corecta!

| lucian_5549 a răspuns:

Gandeste-te dupa ce nu o sa le mai iei daca o sa revii la forma initiala, ..mai bine incearca miscare plus cateva modificari in dieta, este si mai sanatos

| Cosmin86 a răspuns (pentru lucian_5549):

De ce sa revina la forma initiala? Asemenea mituri sunt si despre proteine straight face

| lucian_5549 a răspuns:

Nu e nici un mit poti sa te ingrasi la loc f usor..nu inseamna ca daca ai slabit odata cu dieta si miscare dupa aia poti manca cat si ce vrei si ramai la fel, trebuie sa mentii raportul consum/ardere calorii zilnice cam pe zero,. cam cat mananci atat sa arda organismul tau pe tot parcursul zilei.
Inteleg ca tii dieta..acum depinde ce dieta tii..si aici intervine alt subiect la care iti pot spune parerea mea.

| simonik080 explică:

Ideea e ca fac si kangoo jumps tin si dieta dar nu vad rezultate crying