| Anemona19920315 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu numarul de telefon din sectia medicina nucleara oncologie Cluj dr Piciu Doina? Urgent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SadLifeSadGirl a răspuns:

Numar=0264 598 362

| Anemona19920315 explică (pentru SadLifeSadGirl):

E nr personal de la cabinet sau din sectie?

| SadLifeSadGirl a răspuns (pentru Anemona19920315):

Cred ca secţie