| ady960 a întrebat:

Cine sa drogat cu GHB cate ore dureaza efectul si dupa cat timp isi face efectul de la luareFUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Chawki a răspuns:

In functie de consumator si doza, efectele GHB dureaza pana la 3-4 ore, dupa care se biotransforma pana la apa si dioxid de carbon, astfel incat prezenta lui nu mai poate fi detectata.

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nimeni întreg la minte... numai idioții au pus gura pe așa ceva.

| alexandrungueanu a răspuns:

Ci ar pune gura