| kitty_3222 a întrebat:

Cine stie sa imi spuna cate calorii au placinta cu mere, placinta cu cirese si chifla cu branza gouda/100 grame de la Lidl? Nu gasesc deloc pe net. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ゼロの a răspuns:

Placinta cu mere la 100 de g are 400 de calorii.
Placinta cu cirese la 100 de g are 410.
Si chifla cred ca are vreo 400-500.
Caloriile variaza si in functie de ingredientele folosite, asa ca toate pot avea si mai multe si mai putine calori.