| agentulagent a întrebat:

Cine stie un tratament bun pentru hemoroizi? Sau cum se scapa de aceasta boala? Tnx

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Sunt Clinicile Laurus Medical unde fac tratament cu tehnologie de ultima ora.Se scot prin aspiratie, fara internare, cu minim de dureri.Costa 1500 Ron.Au deschis in mai multe orase din tara.

2 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Se scapa greu.adica revine.te duci la farmacie si ceri o crema pentru asa ceva te costa in jur de 7-8lei maxim 10.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt la farmaciile naturiste niste supozitoare pe baza de rasina si propolis, cu rol cicatrizant. Se numesc Conimed. 10 bucati costa in jur de 12 lei maxim. Foloseste-le seara dupa baie si ai grija sa-ti iei o lenjerie intima mai "rea", deoarece rasina din ele ar putea sa pateze. Daca situatia e mult mai grava, urme de sange in scaun, numai chirurgical. Sanatate!