| Dragomir_Nicu_1995 a întrebat:

Cineva care s-a operat de hernie inghinală cu laserul, îmi poate da detalii(Galati)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu laserul nu am auzit. Laparoscopic, da. Îți face doar o mică tăietură, bagă acolo un mic aparat, coase cu el ce e de cusut, și apoi se închide mai ușor rana că e mai mică.

| Dragomir_Nicu_1995 explică (pentru sadrian46):

Îmi puteți spune unde mă pot duce?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La medicul de circă care te trimite la chirugie la o clinică de stat.
În privat te poate costa 2000 RON.
Nu sunt din Galați, dar dacă faci față financiar în privat, îți caut eu online și te îndrum.