| WilderNeg a întrebat:

Coasta din partea dreapta trebuie sa fie mai ridicata decat cealalta?
Deoarece ma simt incomod si nu ma pot culca pe partea dreapta...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Lol asa-i la mine cu partea stanga

| anonimg a răspuns:

Toate perechile de coaste ar trebui să fie toate la fel.
Eu zic să mergi la medicul de familie, și vei fi trimis la un specialist.

| uanna29 a răspuns:

...eu o am pe cea din partea stângă și credeam că e normal.

| WilderNeg explică:

Cand stau pe partea dreapta in pat ma doare putin burta