| AvalohAlyn a întrebat:

Coca Cola Zero si Pepsi Light(fara zahar amandoua) ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu ele ingrasa, ci continutul lor PROVOACA ingrasare.
Reteta: apa + n chimicale

| Bondarel99 a răspuns:

Nu ingrasa, dar sa nu faci abuz de ele ca dai in altele apoi...

| LPCTSTR a răspuns:

Ele nu ingrasa insa iti dai seama ca pentru a mentine gustul original, s-au folosit n substante.

| IuliaAna23 a răspuns:

Da, îngrășă. Chiar daca pe eticheta scrie va nu conțin zahăr, au o grămadă de îndulcitori și alte prostii. Nu ți le recomand.

| MarcoXD a răspuns:

Sincer,da,chiar daca nu scrie.
Contin foarte mult zahar!

| raMLesS a răspuns (pentru MarcoXD):

Cum rahat sa contina foarte mult zahar daca e 0 zahaR?

| D3I3 a răspuns (pentru raMLesS):

Contine zahăr. Destul de mult. Chiar daca e 0.